• Головна
  • Невідповідність освіти: продуктивність праці в Україні досі низька
Продуктивність праці
11:53, 21 травня 2020 р.
Надійне джерело

Невідповідність освіти: продуктивність праці в Україні досі низька

Продуктивність праці
Невідповідність освіти: продуктивність праці в Україні досі низька

В Україні продуктивність праці все ще залишається низькою. І це попри зростання продуктивності упродовж останніх 15 років, повідомляється на сторінці «Національний банк України» в соцмережі Facebook.

За даними рейтингу Міжнародної організації праці, Україна перебуває у другій сотні серед країн світу щодо продуктивності праці.

«У 2019 році продуктивність праці в Україні була нижчою не тільки порівняно з країнами ЄС, але й деякими пострадянськими державами», - йдеться у повідомленні.

Регулятор зазначає, що причин виникнення такої ситуації досить багато. Одні з них: невідповідність системи освіти потребам ринку праці та недостатньо сприятливий бізнес-клімат. Остання причина заважає залученню прямих іноземних інвестицій та модернізації існуючих підприємств.

В НБУ підкреслюють, що підвищення продуктивності праці залежить навіть від подолання корупції в Україні до боротьби зі зловживаннями монопольним становищем у різних сферах.

Також, розвиток бізнесу в країні стримує недостатня кількість кваліфікованих працівників.

«Низька продуктивність праці збільшує витрати виробництва і стримує нарощування його обсягів. З точки зору макроекономіки, це призводить до прискорення інфляції і менших темпів зростання реального ВВП», - пояснив регулятор.

В результаті країна, яка має низькій рівень праці не може конкурувати зі зовнішніми ринками і менш захищена від економічних криз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Криза #ринки #продуктивність #праця #робота #освіта #працівники #рівень #низькийрівень #бізнес #роботодавець #зростання #економічнакриза
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...