• Головна
  • Мільярд гривень аграріям: з держбюджету виділять допомогу фермерам
16:35, 22 травня 2020 р.
Надійне джерело

Мільярд гривень аграріям: з держбюджету виділять допомогу фермерам

Мільярд гривень аграріям: з держбюджету виділять допомогу фермерам

Уряд України затвердив процедуру надання державної підтримки для підприємців аграрно-промислового комплексу. Про це пише 24 канал.

На розвиток тваринництва і переробку сільськогосподарської продукції буде виділено 1 мільярд гривень, повідомляє Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

Скільки і куди?

- 110 мільйонів гривень – на підтримку бджільництва (в разі наявності 520 тисяч бджолосімей).

- 250 мільйонів гривень – на часткове відшкодування вартості племінних тварин, бджіл, сперми та ембріонів (це вартість 6400 голів нетелів, 4800 голів свинок, 450 голів овець, 200 000 доз репродуктивного матеріалу, 2500 бджолопакетів, 20000 бджоломаток і 50 ембріонів).

- 267 мільйонів гривень – на часткове відшкодування вартості будівництва тваринницьких об'єктів (це вартість 25 тваринницьких ферм і комплексів, введених в дію в грудні минулого року та у поточному році).

- 102,6 мільйонів гривень – на погашення бюджетної кредиторської заборгованості представникам галузі тваринництва.

- 106 мільйонів гривень – на компенсацію вартості об'єктів, профінансованих за рахунок банківських кредитів (це вартість тваринницьких об'єктів, будівництво та реконструкція яких розпочата і здійснюється за рахунок залучених кредитних ресурсів у 2018-2019 роках).

- 266,9 мільйонів гривень – на часткове відшкодування вартості будівництва та реконструкції підприємств зі зберігання і переробки зерна (30 об'єктів).

У 2020 році Кабмін України планує витратити на підтримку сільськогосподарських підприємців 4 мільярди бюджетних гривень. Головні напрямки: фермерство, тваринництво, садівництво, компенсація вартості техніки і компенсація відсотків за кредитами.

Чи буде компенсація за втрачений урожай?

Кабмін запланував грошові виплати аграріям за втрачений урожай. Якщо представник АПК через несприятливі погодні умови втратить посіви озимих чи ярих зернових культур, то зможе отримати компенсацію у розмірі 4,5-5 тисяч гривень за гектар. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аграрії #кошти #фермери #тваринництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...