• Головна
  • "Ми у відчаї!": керівники кременчуцьких гуртків вийдуть на акцію протесту
14:22, 25 травня 2020 р.
Надійне джерело

"Ми у відчаї!": керівники кременчуцьких гуртків вийдуть на акцію протесту

"Ми у відчаї!": керівники кременчуцьких гуртків вийдуть на акцію протесту

Керівники гуртків у Кременчуці звернулися до мера із закликом поновити роботу позашкільних закладів Кременчука. Далі - пряме цитування звернення:

"Шановний Віталій Олексійовичу!
Ми - керівники танцювальних, спортивних та театральних студій, колективів та гуртків, тренери та викладачі, діячі культури та мистецтв. Закликаємо Вас звернути увагу на гостру необхідність у відкритті та відновленні роботи позашкільних творчих закладів.

Протягом останніх двох місяців ми зіштовхнулися з купою проблем фінансового характеру: це неможливість сплачувати оренду приміщень в яких знаходяться наші студії, нам бракує коштів на своєчасне сплачення податків, комунальних платежів, та не маємо уяви як існувати в подальшому. Ми у відчаї!

На фоні всього цього ще більшого суму додає неможливість бачити та проводити репетиції з дітьми наших колективів.

Після закінчення учбового процесу в школах наші вихованці, над розвитком яких ми з батьками так сумлінно і довго працювали, будуть вимушені виховуватися соціальними мережами та вулицею, бо батьки працюють і не можуть приділяти достатньо уваги своїм дітям.

Отже, шановний, Віталію Олексійовичу! Ми дуже просимо Вас розробити певний алгоритм дій, спрямований на безпечне повернення до роботи гуртків, секцій, творчих і танцювальних хореографічних студій, в яких би займалися діти віком до 14 років.

Бо, зсилаючись на досвід виходу з карантину провідних європейських країн, в пріоритеті відкриття були саме дошкільні установи, де діти сягали молодшого віку, так як цей вік у найменшій групі ризику захворюваності.

Наші діти і їх розвиток - це наше з Вами майбутнє! І воно залежить від нас і від нашої з вами розумної і виваженої співпраці.

Тільки об’єднавши наші зусилля заради наших дітей ми здатні досягти великих результатів і насолоджуватися життям в високорозвиненому культурному суспільстві!

Закликаємо усіх небайдужих до нашої спільної проблеми вийти на головну площу міста у вівторок о 9:30. Нас побачать! Нас почують!".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гуртки #кременчук #діти #протести
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...