• Головна
  • «Good Label» - сучасні поліграфічні послуги
Реклама
21:18, 22 травня 2020 р.

«Good Label» - сучасні поліграфічні послуги

Реклама

Сучасний світ важко уявити без друкованої продукції - газет, журналів, книг, рекламних плакатів. Мало хто замислюється, що перед тим, як у руках опиняється свіженька газета за новинами або рекламна листівка, проходить багатоетапний технологічний процес – від розробки попереднього макета до готового продукту. Коли необхідно замовити якісні друкарські послуги, варто звертатися у перевірені компанії, які супроводжують кожен проект до моменту видачі готового замовлення. Якщо самостійні пошуки надійної та відповідальної типографії не увінчалися успіхом, не варто втрачати надію, бо тут, на сайті компанії «GoodLabel» представлений широкий спектр поліграфічних послуг, серед яких обовязково знайдеться прийнятний варіант для найвибагливішого замовника.

«GoodLabel» - сучасна поліграфічна майстерня з професійним обладнанням для розробки, друку та подальшої обробки – ламінування, нарізання та тиснення.

Кожен клієнт, що звернувся одного разу, стає постійним, бо прийнятні ціні, сервіс високого рівня та кропітке ставлення до кожного замовника неодмінно привертають увагу. «GoodLabel» пропонує широкий спектр типографських послуг за трьома популярними напрямками:

1. Представницький напрямок. Блокноти, візитівки, пластикові картки с тисненням, фірмові бланки підприємств. Така продукція виготовляється не тільки з рекламною метою, вона вдало підкреслює корпоративний стиль та робить більш впізнаваним серед компаній-конкурентів.

2. Рекламний напрямок. Листівки, флаєри, буклети, різноманітні наліпки, брошури, магніти, фірмові бейджі та пакети. Весь спектр продукції цього напрямку постійно використовується для просування продукції або послуг серед якомога більшої кількості людей.

3. Календарний напрямок. Виготовлення календарів - найрізноманітніших форм та розмірів. Дизайн можливо виконати будь-який та здійснити найвибагливіший задум примхливого замовника.

У своїй роботі«GoodLabel» використовую найновіші розробки друкарської майстерності, в тому числі – цифровий та офсетний друк. Офсетний приваблює прийнятною вартістю та більш підходить для виготовлення плакатів, буклетів та брошурної продукції. Цифровий дорожчий, але є більш зручним способом для виготовлення невеликих тиражів візитівок, флаєрів та презентаційних матеріалів.

«GoodLabel» - світ якісної поліграфії,

де виконуються найхитромудріші проекти та замовлення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...