Кожен п’ятий молодий українець палить електронні цигарки

Кожен п’ятий молодий українець палить електронні цигарки, Эвелина Яблонська

В Україні серед молоді кожен п’ятий палить електронні цигарки. Це українці віком від 13 до 15 років, передається на сторінці «Центр громадського здоров’я України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, понад 50%, а це підлітки у віці 15-17 років, палили електронні цигарки. Ще 7,5% підлітків пробували системи для нагрівання тютюну.

«Тютюнові компанії активно просувають електронні цигарки та системи для нагрівання тютюну. Виробники заявляють про вікові обмеження на продаж цих пристроїв, але вони є доступними для дітей та підлітків», - йдеться у повідомленні.

Звичайні цигарки в Україні курять 9,2% підлітків. Утім, понад 70% підлітків вважають, що електронні цигарки – безпечні. Або, більш безпечні, ніж «звичайні» цигарки.

«Електронні цигарки шкодять здоров’ю. ВООЗ рекомендує застосовувати до електронних цигарок і систем для нагрівання тютюну такі ж регуляторні норми, як і до «звичайних» цигарок», - пояснюють в Центрі громадського здоров’я.

У нашій країні питання щодо електронних цигарок і систем для нагрівання тютюну ще не врегульоване. Також, вони не підпадають під загальні норми контролю тютюнових виробів.

«Це створює проблеми, пов’язані із якістю цих продуктів, їх агресивним маркетингом і доступністю для дітей», - додається в пості.

Нині у Верховній Раді України вже зареєстрували законопроект №2813. Його мета – запровадження комплексного врегулювання нових пристроїв для куріння.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
58 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии