Стало відомо, чи планують підприємства шукати додаткових працівників

Стало відомо, чи планують підприємства шукати додаткових працівників, Эвелина Яблонська

У нашій країні у травні індекс очікувань ділової активності підприємств зріс з 29,9 до 36,6 пунктів. Загалом, настрої бізнесу в минулому місяці поліпшилися, передається на сторінці «Національний банк України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, бізнесменів підбадьорило пом’якшення карантинних обмежень. Попит на товари і послуги серед українців починає відновлюватися. Також, на валютному ринку створюється досить сприятлива ситуація. 

«Компанії усіх опитаних секторів промисловості, будівництва, торгівлі, сектору послуг підтвердили, що у травні результати їх діяльності очікуються дещо кращими, ніж у квітні», - йдеться у повідомленні. 

Утім, бізнесмени додають, що до показників докризового рівня нині ще далеко. Якщо на ринку значення індексу нижче 50 пунктів, це означає, що переважають песимістичні настрої бізнесу. 

«У більшості підприємств поки що немає планів щодо збільшення кількості працівників. Вони все ще занепокоєні перспективами невисокого попиту на свою продукцію, менших обсягів продажів та ймовірністю зростання цін на послуги підрядників», - пояснюють в НБУ.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
71 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии