• Головна
  • За відсутність адресних табличок українців штрафуватимуть з 1 червня
14:45, 1 червня 2020 р.
Надійне джерело

За відсутність адресних табличок українців штрафуватимуть з 1 червня

За відсутність адресних табличок українців штрафуватимуть з 1 червня

З 1 червня 2020 року в Україні штрафуватимуть власників “безадресних” будинків.  Про це повідомляє “Цинічний Львів”.

Встановлення адресних табличок регламентовано вимогами і рекомендаціями для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

Порушення правил благоустрою тягне за собою покарання адміністративного характеру відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

Необхідно відзначити, що не тільки житлові будинки повинні мати табличку з адресою, але і всі інші адміністративні будівлі (підприємства бюджетної сфери, адміністративні заклади, магазини, банки, аптеки тощо).

Власники домогосподарств, керівники приватних підприємств та підприємці малого та середнього бізнесу зобов’язані встановити табличку з номером і назвою вулиці за своєю адресою на фасаді житлового будинку, підприємства, заклади торгівлі або соціальної сфери.

У 2020 році в Україні планується проведення Всеукраїнського перепису населення. Наявність адресних покажчиків регламентовано вимогами і рекомендаціями для статистичного та офіційного обліку чисельності населення, яке проживає на території країни в цілому і на всіх рівнях її адміністративно-територіального устрою.

Порушення правил благоустрою тягне покарання адміністративного характеру відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів».

З 1 червня штрафи за відсутність маркувань на домогосподарствах досягати до 1360 грн — для населення і до 1800 грн — для магазинів, ферми, бюджетних установ і церкви.

Керівники підприємств, організацій, установ, незалежно від форм власності та відомчої належності, юридичні та фізичні особи, зобов’язані забезпечити наявність на кожному будинку номерних знаків з покажчиками назв вулиць, провулків відразу після завершення дії карантину.

Як йдеться в Правилах благоустрою території міста Кременчука, громадяни у сфері благоустрою міста зобов’язані:

3.2.1. Утримувати в належному стані власні та закріплені за ними на підставі договору та схеми закріплення об’єктів благоустрою. При будівництві будинків, споруд та інших об’єктів озеленювати та упорядковувати земельні ділянки за рахунок власних коштів, відповідно до затверджених проектів.

3.2.2. Дотримуватися Правил благоустрою території міста.

3.2.3. Не порушувати права і законні інтереси інших громадян та суб’єктів благоустрою міста.

3.2.4. Відшкодовувати збитки та іншу шкоду, завдану ними внаслідок порушення законодавства з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища, в порядку та розмірах, установлених законодавством України.

3.2.5. Укладати самостійно, або разом з іншими громадянами, договори на вивезення твердих побутових відходів згідно з вимогами діючих санітарних норм (за винятком випадків, коли плата за вивезення відходів є у складі квартплати або плати за утримання будинку та прибудинкової території).

Власники, або користувачі житлових будинків приватного сектора, в тому числі тих, що використовуються для сезонного та тимчасового проживання, індивідуальних гаражів та автокооперативів зобов’язані укладати договори на вивезення і знешкодження твердих побутових відходів з виконавцями відповідних послуг.

3.2.6. Дотримуватись правил утримання домашніх тварин у м. Кременчуці.

3.2.7. Виконувати інші обов’язки у сфері благоустрою, передбачені Законом України «Про благоустрій населених пунктів», законами України, цими Правилами, рішеннями центральних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, іншими нормативно-правовими актами України.

До елементів благоустрою відносять:

1) покриття площ, вулиць, доріг, проїздів, алей, бульварів, тротуарів, пішохідних зон і доріжок;

2) зелені насадження (дерева, кущі, газони, квітники), у тому числі снігозахисні та протиерозійні, уздовж вулиць і доріг, у парках, скверах, на алеях, бульварах, у садах, інших об'єктах благоустрою загального користування, санітарно-захисних зонах, на прибудинкових та інших територіях;

3) будинки та споруди, їх фасади;

4) будівлі та споруди системи збирання і вивезення відходів;

5) будівлі та споруди системи інженерного захисту території, санітарні споруди;

6) комплекси та об'єкти монументального мистецтва;

7) спортивні споруди;

8) обладнання місць для зупинки маршрутних транспортних засобів;

9) обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків для дозвілля та відпочинку;

10) технічні засоби регулювання дорожнього руху, у тому числі дорожні знаки, знаки місць для зупинки маршрутних транспортних засобів, переходів, покажчики найменування вулиць, будинкові номерні знаки або аншлаги, будинки-пости.

Також щодо утримання елементів благоустрою.

6.14. Порядок утримання інших елементів благоустрою (малих архітектурних форм некомерційного призначення, садових лав, покажчиків найменування вулиць, будинкових номерних знаків, вуличних годинників, меморіальних дошок та інших)

6.14.1. Утримання в належному стані малих архітектурних форм некомерційного призначення, садових лав, покажчиків найменування вулиць, будинкових номерних знаків, вуличних годинників, меморіальних дошок, та інших елементів благоустрою здійснюють їх балансоутримувачі або особи, на об’єктах яких розміщені елементи благоустрою.

6.14.2. На кожному будинку повинні бути встановлені однотипні, погоджені з органом архітектури номерні знаки.

У Полтаві в рамках підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення повідомлють про необхідність власникам та балансоутримувачам нерухомого майна у м. Полтаві розміщення покажчиків вулиць та номерних знаків будинків встановленого зразка (відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 19.07.2017 №144 «Про зразки типів покажчиків найменувань вулиць, провулків, площ, майданів, бульварів, проспектів, узвозів та номерів будинків у м.Полтава»).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини-україни #новини_різне #талички #адреси #штрафи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...