Офіційно: в Україні запустять літаки і відкриють ресторани

Офіційно: в Україні запустять літаки і відкриють ресторани, Эвелина Яблонська

В Україні сьогодні, 3 червня, Уряд схвалив рішення щодо подальшого послаблення карантину. Це стосується роботи закладів громадського харчування, церковних служб та запуску авіасполучення, передається на сторінці «Кабінет Міністрів України» в соцмережі Facebook.

Як зазначається, з 5 червня в Україні запускають внутрішні авіаперельоти, а з 15 червня - закордонне авіасполучення».

Також, з 5 червня, дозволять приймати відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування (за умови дотримання протиепідемічних заходів). А от тим, кому за 60 років, дозволять більше не дотримуватися самоізоляції. Ще в Україні зможуть проводити релігійні заходи у приміщенні, але за умови перебування не більше однієї особи на 5 м.кв.

«З 5 червня в країні дозволять проводити акредитацію освітніх програм, за якими відбувається підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі. Ще ухвалено рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року», -йдеться у повідомленні.

Утім, в Кабміні додають, що чергові послаблення не звільняють українців від правила щодо дотримання необхідної дистанції та проведення дезінфікуючих заходів.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
251 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии