![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Одужали від COVID-19
08:44, 5 червня 2020 р.
Надійне джерело
Ще одна людина одужала від коронавірусу в Кременчуці
Одужали від COVID-19
![Ще одна людина одужала від коронавірусу в Кременчуці Ще одна людина одужала від коронавірусу в Кременчуці](/dist-assets/images/cap.jpg)
У нашому місті від коронавірусу одужала ще одна людина. Нині у Кременчуці на COVID-19 хворіють всього чотири місцевих мешканців, написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook мер міста Віталій Малецький.
За його словами, хворі на коронавірус ще перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Їх стан здоров’я оцінюють, як задовільний. З сьогоднішнього дня, 5 червня, впроваджують чергове послаблення карантину.
«Дозволяється приймати відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування. Особам старше 60 років можна не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції», - йдеться у пості.
Також, від сьогодні дозволили проводити релігійні заходи у приміщенні (не більше 1 особи на 5 кв. м). Ще дозволили проводити акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. Дитячо-юнацькі спортивні школи можуть проводити групові заняття для вихованців віком до 12 років.
«Ці послаблення стали можливими завдяки тому, що ми з вами дотримуємося правил особистої гігієни та умов адаптивного карантину. Продовжуємо піклуватися про здоров‘я», - пояснив Віталій Малецький.
Всього у Кременчуці на коронавірус захворіли 110 людей. З них, одужали 103 людини, померли чотири. Нових випадків COVID-19 за останню добу не виявили.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
14:29, 17 липня
508
14:57, 15 липня
14:41, 22 липня
26
live comments feed...