Понад 3000 водіїв у Кременчуці перевищили швидкість

Понад 3000 водіїв у Кременчуці перевищили швидкість, Эвелина Яблонська

Цього року патрульні поліцейські у Кременчуці затримали 2952 водіїв за перевищення швидкості. На них були складені відповідні протоколи, передається на сторінці «Патрульна поліція Кременчука». 

Як зазначається, найчастіше дорожні пригоди з постраждалими трапляються саме через порушення водіями швидкісного режиму. 

«У межах населених пунктів водії мають дотримуватися швидкості не більше 50 км на годину. А у житлових та пішохідних зонах вона не повинна перевищувати 20 км на годину», - йдеться у повідомленні. 

Рух із швидкістю не більше 80 км/год дозволяється автобусам (мікроавтобусам), що здійснюють перевезення організованих груп дітей, легковим автомобілям з причепом і мотоциклам поза населеними пунктами. А також, на дорогах, які проходять через населені пункти і позначені знаком 5.47. 

Поза населеними пунктами їхати зі швидкістю не більше 70 км/год можна транспортними засобам, якими керують водії зі стажем до 2 років, не більше 60 км/год вантажним автомобілям, що перевозять людей у кузові, та мопедам. Не більше 90 км/год автобусам (за винятком мікроавтобусів). 

«Іншим транспортним засобам, на автомобільній дорозі, що позначена дорожнім знаком 5.1, можна рухатися не більше 130 км/год. А на автомобільній дорозі з окремими проїзними частинами, що відокремлені одна від одної розділювальною смугою, не більше 110 км/год, на інших автомобільних дорогах - не більше 90 км/год», - пояснили у поліції. 

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
62 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии