Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС

Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС,  Близнюк Анна

Сьогодні 10 червня на базі аеродрому «Коротич» Харківського аероклубу ім. В. С. Гризодубової товариства сприяння обороні України відбулися  польоти випускників на вертольоті Мі-2.

Серед випускників – представники Полтавської, Кіровоградської та Херсонської областей. Польоти випускників Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС відбулися на аеродромі «Коротич».

Заходи відбулися за участі начальника Управління координації діяльності авіації МВС України Олександра Кашуби, ректора Харківського національного університету внутрішніх справ полковника поліції Дмитра Швеця, директора  коледжу Олексія Котова, начальника Харківського аероклубу ім. В.С. Гризодубової ТСОУ Сергія Філатова.

Польоти з курсантами виконував екзаменатор-експерт, пілот-випробувач Юрій Шарипенко. Він оцінив рівень підготовки курсантів, як високий для першого разу та побажав постійного вдосконалення.

А вже восени "новоспечені" пілоти будуть продовжувати навчання та службу в різних підрозділах МВС.

"Хочу здійснити свою мрію й захищати наших людей з повітря. Дуже сподобалось, просто космос. Це треба спробувати кожному. Вже робили обльоти по колу два рази. З першого разу нічого не виходить, але враження ну просто...", - ділиться пілот-стажер.

Каже вже уявляв себе копом із голівудських фільмів, що летить над містом. Те, що є така чудова практика - це дуже добре, переконані усі, хто злетів сьогодні в небо.

Це вперше у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться випуск пілотів, які працюватимуть у підрозділах Міністерства внутрішніх справ України.

У МВС триває створення єдиної вертолітної служби – нового цілісного підрозділу, що дасть змогу швидко рятувати людські життя й оперативно ловити злочинців.

У 2019 році до складу університету було приєднано Кременчуцький льотний коледж з метою забезпечення підготовки та перепідготовки авіаційного персоналу (пілотів та інженерно-технічного складу авіації) Державної служби з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби, Національної поліції та Національної гвардії.

Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС, фото-1
Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС, фото-2
Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС, фото-3
Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС, фото-4
Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС, фото-5
Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС, фото-6
Випускники Кременчуцького льотного коледжу працюватимуть у вертолітній службі МВС, фото-7
новини_україни новини_різне льотний_коледж польоти мвс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
418 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии