• Головна
  • У Кременчуці відкрили офіс ГО «Стоп корупції»
12:25, 12 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Кременчуці відкрили офіс ГО «Стоп корупції»

У Кременчуці відкрили офіс ГО «Стоп корупції»

У Кременчуці відкрили представництво антикорупційної організації ГО «Стоп корупції». Це вже 68-й офіс проєкту. Лише протягом 2019 року в Україні запрацювали 23 нові осередки організації.

«Усім нашим осередкам ми надаємо юридичний супровід, влаштовуємо навчальні тренінги, висвітлюємо проблематику на нашому сайті. У нас 3 основні вектори роботи. Юридичний напрямок — це завжди юридична оцінка, кваліфікація. Друге — це інформсупровід, бо будь-яка інформація, що стосується порушення, потребує оприлюднення. Третій напрямок — це акції прямої дії для того, аби привернути увагу посадовців, суспільства до проблематики. Тому у нас такий тризуб, тріумвірат, тому завдяки цій синергії, поєднанню цих механізмів нам вдається ефективно боротись із корупційними проявами», — зазначив координатор ГО «Стоп корупції» Роман Бочкала.

Офіс ГО «Стоп корупції» очолив адвокат Юрій Браташ. Серед основних проблем регіону — незаконний видобуток копалин і корупційні схеми під час будівництва і ремонту доріг.

«Це дуже добре, що людина має юридичну освіту, обізнана, вона чітко розуміє, де є порушення, зможе написати звернення, заяви і передати їх до відповідних органів. Ми обрали три такі напрямки: рибгосп, надра і дороги. Вони якраз звернулися до нас з приводу доріг», — розповів координатор ГО «Стоп корупції» Богдан Хмельницький.

«Проблеми, з якими ми будемо працювати — це будівництво доріг у Кременчуці та в межах області, а саме будівництво автодоріг державного значення. Це і Київ-Харків, і Київ-Дніпро. Ми вважаємо, що там є порушення при виконанні будробіт. Ми будемо їх виявляти та корупційні схеми руйнувати шляхом привернення уваги правоохоронних органів і громадськості», — зазначив голова осередку у Кременчуці Юрій Браташ.

За словами керівництва організації, усі осередки проєкту, які зараз працюють в усій Україні, мають спільну проблематику.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини_кременчука #новини_різне #го_стопкор #офіс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...