• Головна
  • Ні - примусовому щепленню: українці зареєстрували дві петиції
11:41, 13 червня 2020 р.
Надійне джерело

Ні - примусовому щепленню: українці зареєстрували дві петиції

Ні - примусовому щепленню: українці зареєстрували дві петиції

На сайті Президента вже зареєстровано дві петиції проти примусової вакцинації та дискримінації нещеплених.

Посилання на петиції: https://bit.ly/2MUMAnP, https://bit.ly/2Ywl8SL.

Українці зареєстрували петицію №22/096518-еп про допуск нещеплених дітей до школи:

"Шановний Володимире Олександровичу! Наших дітей у рідній країні дискримінують за станом здоровя, ми звертаємося до Вас з величезною надією як до нашого захисника, нашого дійсно народного гаранта додержання Конституції України прав і свобод людини і громадянина.

Ми - українські батьки з усіх куточків країни, просимо Вас, закликаємо Вас захистити Конституційне право усіх дітей нашої країни на повноцінну дошкільну та шкільну освіти в освітніх закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності.

Просимо Вас сприяти змінам у законодавстві, які зроблять неможливою дискримінацію дітей за станом здоров‘я, а саме: скасувати положення ст.15 ЗУ «Про захист населення від інфекційних хвороб» щодо заборони нещепленим дітям відвідувати освітні дитячі заклади.

Звертаємося до Вас керуючись:

1. Положення статті 53 Конституції України. «Кожен має право на освіту»
Повна загальна освіта є обов‘язковою.

Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, вищої і післядипломної освіти, різних форм навчання»

2. Закон України «Про дошкільну освіту», ст. 9 "Здобуття дошкільної освіти".

Громадяни України незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, стану здоров’я, особливих освітніх потреб, складних життєвих умов, місця проживання, мовних або інших ознак мають рівні права на здобуття дошкільної освіти у закладах дошкільної освіти незалежно від підпорядкування, типів і форми власності, а також у сім'ї. {Частина перша статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2541-VIII від 06.09.2018}

3. Положення статті 64 Конституції України. «Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень.»
Дякуємо Вам за увагу та маємо величезну надію бути почутими!"

Інша петиція №22/095502-еп теж стосується заборони примусової вакцинації:

"Прививки, особенно в первые пять лет жизни чрезвычайно опасны для здоровья ребёнка, так как убивают не сформировавшийся иммунитет человека, а значит- это преступление против человека.

Давление на гражданина, принуждение человека сделать ту или иную медицинскую манипуляцию (прививка, тест) и так далее недопустимо, ни от отдельного человека, ни от государственной машины.

Прошу запретить принудительную вакцинацию населения,а также запретить абсолютно любого рода давление на человека, если он отказался от вакцинации, как-то запрет на посещение школы, садика, запрет на работу на предприятии, в офисе и т.д., запрет на посещение магазинов, театров, музеев и т.д.

Запретить любого рода дискриминацию гражданина, отказавшегося прививаться от любой болезни".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини_україни #новини_різне #діти #щеплення #петиції
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...