• Головна
  • "НІ - гральним автоматам": кременчуцькі депутати проти відкриття "лотомаркетів" в готелях
12:23, 15 червня 2020 р.
Надійне джерело

"НІ - гральним автоматам": кременчуцькі депутати проти відкриття "лотомаркетів" в готелях

"НІ - гральним автоматам": кременчуцькі депутати проти відкриття "лотомаркетів" в готелях

Кременчуцькмий депутат Олександр Роженко підготував на літню сесію звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України аби гральні автомати не розміщували в готелях міста.

Наприкінці минулого року ігрові зали було закрито, серед яких «ЛОТО МАРКЕТ», «НАЦІОНАЛЬНА ЛОТЕРЕЯ», «ДЕРЖАВНІ ЛОТЕРЕЇ», «СПОРТЛОТО», "Космолот".

16 січня 2020 року Верховна Рада України в першому читанні ухвалила проєкт Закону № 2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», в якому чітко визначено, що територією спеціальної гральної зони для розташування залів гральних автоматів вважається територія будівель, в яких розташовані готелі категорії «три зірки», «чотири зірки» та «п’ять зірок», з номерним фондом не менше 50 номерів для міста Києва та не менше 25 (двадцяти п’яти) номерів для інших населених пунктів.

"Виникає питання: чи є у центрі цього законопроєкту інтереси простих людей? Мабуть, ні! Весь шлях довготривалої боротьби з азартними іграми зводиться нанівець. Ми повертаємось до того, що мали. Навіщо вкладати гроші в будівництво 5-ти зіркових готелів, якщо в майбутньому в тризірковому готельчику на 25 місць можна розгорнути діяльність ігрових автоматів, прибутки від яких будуть значно більші від самої готельної діяльності. Чи не розростуться такі «легальні ігрові готелі» як гриби після дощу у всіх населених пунктах? Вважаємо, що за такого підходу складно буде організувати адекватний контроль з боку держави для не допуску до гри лудоманів з низьким рівнем доходу або й без нього, що виносять з сім’ї останні кошти", - йдеться в тексті звернення.

Депутати зазначають, що у таких готелях не буде безпечно, а в містах зявлятимуться такі "готелі".

 Новий закон №2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» з поправками до другого читання, як стало відомо з неофіційних відкритих джерел інформації, не містить обмежувальні норми щодо кількості гральних автоматів в країні з урахуванням численності населення та щодо заборони розміщення гральних автоматів (навіть у готелях) ближче, ніж 500 м до дошкільних закладів освіти, шкіл, дитячих розважальних центрів.

"Депутати Кременчуцької міської ради Полтавської області занепокоєні ситуацією, що складається навколо запущеного механізму легалізації азартних ігор в Україні. У зв’язку з наведеним, вимагаємо здійснити якісне доопрацювання тексту законопроєкту № 2285-д «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор» для ухвалення його у другому читанні та докласти максимум зусиль у запровадженні в майбутньому ефективно діючого механізму правового регулювання грального бізнесу, при цьому не допустивши неконтрольованого розповсюдження по всій Україні залів гральних автоматів на територіях будівель, в яких розташовані готелі категорії «три зірки» та «чотири зірки»", - вимагає депутат Роженко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#депутати #гральні_автомати #лотереї #готелі #закони
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...