Полтавщина увійшла в п'ятірку кращих регіонів

Полтавщина увійшла в п'ятірку кращих регіонів,  Близнюк Анна

Полтавщина ввійшла в п’ятірку найуспішніших регіонів України за версією видання «Ділова столиця».

Ще наприкінці минулого року область була на сьомому місці, але вдала співпраця держави, місцевого самоврядування і бізнесу дала свої результати.

Однак зміни мають відчуватися не в цифрах, а в повсякденному житті: оновлений автопарк швидких допомог, розмороження будівництва ключових об’єктів інфраструктури, прозорі та рівні умови для інвесторів і відкритість до людей.

У рейтингу губернаторів голова Полтавскої ОДА Олег Синегубов посів 5 місце (38 балів). З7а перший квартал 2020 року Полтавщина посіла перше місце за динамикою капітальних інвестицій. Об'єм інвестицій зменшився всього на 4%, тоді як по Україні на 35,5%.

 Полтавщина в двійці передових за об'ємом будівельної продукції на душу населення, в 5-і кращих за розміром загальної  площі нових нежитлових будівель на 1 тис. мешканців, за динамікою експорта товарів і послуг, за об'ємом експорта на душу населення й за динамікою промисловості, у 6-і кращих - за рівнем средньомісячної зарплати, за динамікою роздрібної торгівлі та приростом нефінансових послуг.

Полтавщина серед двох регіонівю де робітників перевели на неповний робочий тиждень (4,4%) та серед 5 аутсайдерів за динамікою реальної зарплати, серед 6-ти гірших областей за динамікою сільського господарства.

Полтавщини рейтинги економіка регіони
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
71 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии