Перші призовники з Полтавщини з'їхалися на обласний збірний пункт

Перші призовники з Полтавщини з'їхалися на обласний збірний пункт,  Близнюк Анна

15 червня у рамках призову весна-літо на строкову військову службу з районних (міських) призовних дільниць до Полтавського обласного збірного пункту прибули перші 100 призовників.

Цьогорічний весняний призов має свої особливості через забезпечення карантинних обмежень: проведення тестування, температурного скринінгу, дотримання соціальної дистанції, перебування в засобах індивідуального захисту та дезинфекції приміщень.

Тому відповідно до визначеного порядку, під жорстким контролем медичних фахівців усі громадяни призовного віку пройшли обов’язкове тестування на COVID-19, методом імуноферментного аналізу (ІФА) і лише після отримання негативних результатів майбутні солдати прибули на Полтавський обласний збірний пункт для подальшого направлення до навчальних центрів.

На обласному збірному пункті усім повторно проводять температурний скринінг та опитують щодо самопочуття. Крім того всі призовники забезпечені засобами індивідуального захисту.

Під час першого тижня заплановано відправити до війська понад 150 чоловік. Усього під час призовної компанії весна–літо з Полтавського обласного збірного пункту буде призвано – 619 осіб.

Призов триватиме до 30 липня 2020 року. На строкову військову службу призиваються придатні за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

 У ході призовної компанії, основний акцент буде зосереджено на ретельному вивченні особистих (ділових, морально-психологічних, стан здоров’я, фізичний розвиток, освітня і спеціальна підготовка та сімейний стан) якостей призовників.

Медичні огляди юнаків проводяться із суворим дотриманням карантинних вимог.

Надаємо перелік основних пільг та соціальних гарантій, передбачених державою під час проходження строкової військової служби.

Військовослужбовці перебувають на повному державному утриманні (безкоштовне харчування, проживання, медичне обслуговування, речове забезпечення).

При призові передбачена грошова допомога у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб станом на 01 січня поточного року.

Щомісяця виплачується грошове забезпечення (залежно від військового звання та посади) на додаткові особисті потреби.

Надається відпустка (10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду до місця проведення відпустки та назад).

Час проходження строкової військової служби зараховується до стажу роботи.

За строковиком зберігаються робоче місце та середній заробіток, за умови офіційного працевлаштування до призову.

Призвані в період навчання у ВНЗ І-ІV рівнів акредитації, при звільненні зараховуються для продовження навчання до того ВНЗ, де вони навчалися до призову.

Військовослужбовці строкової військової служби мають право на безоплатний проїзд всіма видами транспорту загального користування міського, приміського та міжміського сполучення (за винятком таксі).

Члени сімей військовослужбовців строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченні чисельності або штату працівників.

При звільненні в запас виплачується вихідна грошова допомога у розмірі 8-ми посадових окладів (залежно від звання й посади). Для військовослужбовців з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування - 12 окладів.

Після звільнення в запас (протягом місяця з дня взяття на військовий облік за місцем проживання за поданням військового комісаріату) юнаки отримують матеріальну допомогу в розмірі:

- середньої заробітної плати на день призову, але не менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які працювали);
- у розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої на день призову (для громадян, які до призову не працювали).

Інформація з питань призову на строкову військову службу надається після звернень на гарячу лінію Кременчуцького ОМВК: (05366) – 3-10-45 або за адресою: м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, б. 6.

призов військомат чоловіки кременчук район
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
63 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии