
15:12, 16 червня 2020 р.
Надійне джерело
COVID-19 не відступає: за порушення маскового режиму хочуть посилити відповідальність

Кабінет Міністрів України планує посилити відповідальність за відмову носити маски у приміщеннях та громадському транспорті, але перегляне позицію щодо маскового режиму на вулиці.
Про це 16 червня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Прем'єр звернувся до голів ОДА та закликав роз'яснити людям важливість дотримання соціальної дистанції та носіння масок.
"Ми плануємо виносити на засідання Уряду та у Верховну Раду питання посилення адміністративної відповідальності за недотримання маскового режиму в приміщеннях та громадському транспорті. Дуже важливо постійно комунікувати з суспільством з метою дотримання цих соціальних заходів", – сказав він.
Шмигаль додав, що уряд готовий переглянути питання носіння масок на вулицях, але маски в приміщеннях ще довго будуть актуальними.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
Оголошення
12:19, 19 червня
13:38, 17 червня
11
21:20, 14 червня
31
12:34, Вчора