
09:30, 18 червня 2020 р.
Надійне джерело
У Кременчуці в їдальні заводу отруїлися семеро працівників

Учора, 17 червня до Кременчуцької лікарні інтенсивного лікування з попереднім діагнозом: гострий гастроентероколіт, харчова токсична інфекція госпіталізовано 7 мешканців Кременчука.
Усі вони працівники ПрАТ «Кременчуцький колісний завод».
За попередніми даними робітники отруїлися, вживаючи неякісну продукцію в їдальні заводу. Стан здоров’я потерпілих – середньої тяжкості.
За фактом отруєння проводиться розслідування.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
15:00
15 червня
Оголошення
10:35, 9 червня
13:00, 17 червня
3
10:35, 9 червня
15:12, Вчора
10:29, 17 червня