
10:05, 18 червня 2020 р.
Надійне джерело
У Кременчуці неповнолітня отруїлась пігулками: дівчинка госпіталізована у тяжкому стані

Учора, 17 червня до Кременчуцької міської дитячої лікарні госпіталізували 12-річну дівчинку. Про це повідомляють у департаменті з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.
Попередній діагноз: медикаментозне отруєння пігулками «Нурофен» та «Магнікор».
Відомо, що неповнолітня отруїлась у побуті. Навіщо випила чимало таблеток мають з’ясувати ювенальні поліцейські, якщо батьки не напишуть заяву про непроведення перевірки.
Стан здоров’я дівчинки наразі тяжкий.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
18 червня
10:00
16 червня
15:00
15 червня
Оголошення
10:35, 9 червня
13:00, 17 червня
3
10:35, 9 червня
15:12, Вчора
10:29, 17 червня