Переселенці у Кременчуці отримають тимчасове житло

Переселенці у Кременчуці отримають тимчасове житло, Эвелина Яблонська

З початку цього літа в Центрі надання адміністративних послуг у Кременчуці почала діяти нова послуга. А саме, №15-10 «Взяття на облік внутрішньо переміщених осіб, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», передається на сторінці «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці - ЦНАП м.Кременчук» в соцмережі Facebook

Як зазначається, внутрішньо переміщеній особі та членам її сім’ї безоплатно надається житлове приміщення. Житло буде видаватися з фондів житла для тимчасового проживання. Для цього переселенці мають виконати одну умову – перебувати на відповідній території протягом року. 

«Першочергове право на забезпечення житлом мають сім’ї з неповнолітніми дітьми, вагітні жінки, особи, які втратили працездатність, та особи пенсійного віку з числа внутрішніх переселенців», - йдеться у повідомленні. 

Переселенців тимчасово забезпечуватимуть житлом відповідно до Постанови Кабміну «Про затвердження Порядку формування фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб і Порядку надання в тимчасове користування житлових приміщень з фондів житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» від 26 червня 2019 року №582.

Кожен бажаючий може ознайомитися з умовами послуги 15-10 на сайті ЦНАП. Також можна отримати особисту консультацію фахівця в КП «Квартирне управління» за адресою: м. Кременчук, вул. 1905 року, буд. 32. А також, є можливість звернутися за телефонами: (0536) 75-80-25, 75-80-26.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
52 просмотра в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии