У Кременчуці можуть ліквідувати відділення торгово-промислової палати

У Кременчуці можуть ліквідувати відділення торгово-промислової палати, Эвелина Яблонська

Кременчуцьке відділення торгово-промислової палати (ТПП) можуть ліквідувати. У зв’язку з цим, місцеві депутати вирішили підготувати звернення до Президії Полтавської ТПП, передає прес-служба Кременчуцької міськради на свої сторінці в соцмережі Facebook.

Як зазначається, питання щодо ліквідації відділення ТПП у Кременчуці мають розглянути на найближчому засіданні Президії Полтавської ТПП. Звернення депутатів від нашого міста стосується недопущення ліквідації та створення структури Полтавської ТПП без надання статусу юридичної особи.

«Наразі проєкт звернення Кременчуцької міськради розглядається на засіданнях постійних депутатських комісій. Ухвалити його мають на черговому пленарному засіданні сесії Кременчуцької міськради», - йдеться у повідомленні.

Ліквідацією Кременчуцького відділення ТПП переймаються підприємства, спілка малих та середніх експортерів України, роботодавці.

«Кременчуцьке відділення Полтавської ТПП має свій баланс, регулярно сплачує місту та державі податки, має у власності адміністративне приміщення, обігові кошти, транспорт та інші основні фонди, якими самостійно розпоряджається та повністю забезпечує свою діяльність», - пояснили в міськраді.

Протягом минулого, 2019 року, відділення ТПП у Кременчуці надало 257 послуг суб’єктам господарювання на загальну суму 6,1 мільйонів гривень. В загальному об’ємі, Кременчуцьке відділення надало 46% послуг від послуг Полтавської ТПП.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
65 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии