Карантинний шопінг
11:31, 20 червня 2020 р.
Надійне джерело
Стало відомо, що робитимуть кременчужанам в магазинах
Карантинний шопінг
У Кременчуці в усіх магазинах місцевим мешканцям будуть міряти температуру. Це робитимуть на вході в заклади торгівлі, передається на сторінці «прес-служба виконавчого комітету Кременчуцької міської ради» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, температуру мірятимуть у зв’язку з тим, що по всій Україні стрімко збільшується загальна кількість хворих на коронавірус.
«Проведення такого скринінгу на ринках і в магазинах спрямоване на зменшення ризиків потрапляння в місця масового перебування людей із підвищеною температурою», - пояснюють в мерії.
При цьому, додається, що в Україні карантин продовжили до 31 липня. А це означає, що всі громадяни країни мають продовжувати носити маску, або респіратор.
Ті, хто не мають маски, не зможуть зайти в заклади торгівлі, відвідати сфери побутового обслуговування, або просто користуватися тим же громадським транспортом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
14:57, 15 липня
07:38, 17 липня
12:31, 14 липня
5
19:34, 24 липня
4
live comments feed...