![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Крав ноутбуки
13:17, 23 червня 2020 р.
Надійне джерело
Жінка у Кременчуці допомогла поліції затримати крадія
Крав ноутбуки
![Жінка у Кременчуці допомогла поліції затримати крадія Жінка у Кременчуці допомогла поліції затримати крадія](/dist-assets/images/cap.jpg)
У нашому місті, на вулиці Шевченка, місцева мешканка помітила підозрілого чоловіка. Це сталося вчора, 22 червня, близько 19:00, передається на сторінці «Патрульна поліція Кременчука» в соцмережі Facebook.
Як зазначається, невідомий чоловік ходив з ноутбуком та підозріло себе поводив. Патрульні, які приїхали на виклик, встановили, що це 46-річний кременчужанин.
«Під час проведення поверхневої перевірки у нього виявили два ноутбуки. Чоловік не міг пояснити звідки вони в нього, придумував різні варіанти їх походження», - йдеться у повідомленні.
Згодом стало відомо, що цей чоловік здавав свою квартиру подобово. Поки його винаймач вийшов із приміщення у справах, чоловік спокійно зайшов і поцупив його ноутбуки. Дізнатися це вдалося завдяки тому, що потерпілий зателефонував на лінію «102» і розповів про крадіжку.
Надалі цією справою будуть займатися слідчі кременчуцької поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
16:58, 18 липня
12:00, 24 липня
14:29, 17 липня
508
12:00, 24 липня
live comments feed...