• Головна
  • Жіноча стерилізація: українці отримують дітей «дуже низької якості»
Стерилізація для жінок
16:45, 25 червня 2020 р.
Надійне джерело

Жіноча стерилізація: українці отримують дітей «дуже низької якості»

Стерилізація для жінок
Жіноча стерилізація: українці отримують дітей «дуже низької якості»

В Україні думки члену від фракції «Слуги народу» Галини Третьякової нажахали українців. У своєму відео-зверненні вона розповіла про стерилізацію жінок та «дітей низької якості». Видання 05366.com.ua знайшло це відео у соцмережі Facebook.

Мова у ньому йдеться про те, що чимало людей народжують дітей не для того, аби виростити це чадо, вивчити його і «поставити на ноги», а просто заради соціальної фінансової допомоги.

«Тоді ми отримуємо дітей, скажу так жорстко, дуже низької якості.

Це призводить до того, що вони теж «сідають» на бюджетні кошти. Колись це теж говорила Маргарет Тетчер. Великобританія в цьому сенсі дуже жорстока, а саме у відношенні до тих, хто не працює і не захищає країну», - говорить Галина Третьякова.

За її словами, у Британії був міністр, який говорив, що потрібно стерилізувати всіх, хто хоче отримувати соціальну допомогу.

«У Сінгапурі стерилізували жінок у яких не було вищої освіти. Дуже жорстокими методами викорчовували в нації елементи, які не є захисниками і годувальниками. «Пісню» потрібно співати тому, хто кожного дня встає на захист своєї Батьківщини, на захист своєї домівки, на те, щоб годувати своїх утриманців. Всіх, хто цього не робить, не може відносити себе до гідного життя. Ось так, я вважаю, потрібно захищати просту людину. Але не просто людину, а ту, яка хоче працювати, або захищати свою громаду, нашу націю. От така має бути система», - повідомила представниця від фракції «Слуга народу».

Також, жінка вважає, що влада має не забирати податки в людини, а надавати їй право самій вирішувати кому та як допомагати.

«І людина може це зробити краще, ніж чиновники. Залиште мені кошти, біля мене буде організовуватися той самий прошарок людей, але я зможу сказати: я тобі в цьому місяці не надам кошти, тому що ти в цьому місяці не відпрацював. В якомусь сенсі це повернення до більш первинних наших коренів, коли люди жили маленькими громадами. У маленьких містах профспілкам більше довіряють тому, що там всі один одного знають. А також, бо є можливість більшого контролю: «Я тобі надав кошти, допоміг, чому ти живеш так погано?», - пояснила Галина Третьякова. 

https://www.facebook.com/strike.com.ua/videos/252243689417901/
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Допомога #діти #жінки #стерилізація #новиниУкраїни #допомога #гроші #кошти #ПологовийБудинок #народження #маля #якість #Великобританія #кастрація #соціальнадопомога #соцдопомога
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...