![](https://s.05366.com.ua/section/logo/upload/pers/45/logo.png?20240727)
Коронавірус
10:19, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело
Новий випадок: коронавірус знову атакував Кременчук
Коронавірус
![Новий випадок: коронавірус знову атакував Кременчук Новий випадок: коронавірус знову атакував Кременчук](/dist-assets/images/cap.jpg)
У нашому місті офіційно зафіксували новий випадок коронавірусу (COVID-19). Хворобу виявили у людини, яка раніше спілкувалася з пацієнткою, зараженою цим вірусом, написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook мер міста Віталій Малецький.
За його словами, захворів 32-річний чоловік. Він був серед контрактних осіб. Він проходив ПЛР-тестування, яке виявилося позитивним. Хвороба у чоловіка протікає безсимптомно. Утім, він все одно буде лікуватися вдома. За кременчужанином наглядатимуть сімейні лікарі.
З коронавірусом у нашому місті на лікуванні в медичному закладі перебувають всього три людини. Вони знаходяться в інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Стан їхнього здоров’я - задовільний.
Всіх місцевих мешканців продовжують закликати носити маски, або респіратори, а ще обов’язково дотримуватися соціальної дистанції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
ТОП новини
Оголошення
16:58, 18 липня
12:00, 24 липня
14:29, 17 липня
508
12:00, 24 липня
live comments feed...