Перевищення ЛКП: купатися в Дніпрі небезпечно для здоров’я

Перевищення ЛКП: купатися в Дніпрі небезпечно для здоров’я, Анастасія Репніна

У Кременчуці повідомили про погану якість води в Дніпрі. Лаборанти виявили там перевищення індексу лактозо-позитивної кишкової палички (ЛКП), передає прес-служба Кременчуцької міськради в соцмережі Facebook

Як зазначається, санітарно-гігієнічним вимогам не відповідає вода у Дніпрі на Центральному пляжі. Моніторинг якості води у відкритих водоймах у місті проводиться кожного тижня. 

Так, в районі кафе «Ахтамар» (Центральний пляж) індекс ЛКП становить 13 000, а вже біля колишнього кафе «Арарат» (кінець цього пляжу) – 21 000. При цьому, норма ЛКП не має перевищувати 10 000.

«Лактозо-позитивна кишкова паличка (ЛКП) – це загальна бактеріологічна забрудненість водойми. В разі, якщо вона потрапить до шлунково-кишкового тракту людини, може спровокувати виникнення гострих кишкових інфекцій», - йдеться у повідомленні. 

Всім кременчужанам радять обмежити себе в купанні та перебуванні на Центральному пляжі. Також, не бажано користуватися й іншими невстановленими місцями для купання. Оскільки, ще невідомо, яка вода там.

Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
219 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии