• Головна
  • Переваги використання ємностей з поліетилену
Реклама
10:35, 23 червня 2020 р.

Переваги використання ємностей з поліетилену

Реклама

Харчові ємності виготовляються з різних матеріалів, в залежності від специфіки їх застосування.

Дотримання санітарно-гігієнічних нормативів є основною вимогою до виробництва товарів цієї групи. Матеріали, з яких вони виготовлені, затверджені ГОСТами і володіють такою якістю, як хімічна стійкість, що дозволяє їм не вступати у взаємодію з вмістом цих ємностей.

Пройшовши за посиланням https://konard.ua/, ви можете дуже вигідно придбати необхідні вам ємностей з поліетилену!

Давайте розглянемо переваги і недоліки продукції з найбільш часто використовуваного сировини в цій області.

Найбільш екологічним матеріалом здавна вважалося дерево. Але нетривалий час служби і потреба в постійному дорогому догляді, сьогодні зробили ємності з дерева неконкурентоспроможними. Зараз вони застосовуються тільки в виноробстві.

Другою за популярністю йде продукція з нержавіючої сталі. Додавання нікелю, хрому, титану в сплав, робить його стійким до водної та хімічної корозії. Термін експлуатації 15-20 років. До недоліків можна віднести велику вагу виробів.

Лідером на ринку харчових ємностей заслужено є конструкції з поліетилену, виготовлені методом ротаційного формування. Вони мають високу міцність, водонепроникність і хімічну стійкість. Несприйнятливість до агресивних середовищ дозволяє використовувати їх для зберігання і транспортування соляних розчинів, кислот і лугів.

Виготовлені з полімерів вони володіють малою вагою, витримують температурні навантаження від -40 до + 50°, прості і невибагливі в обслуговуванні. Термін служби може складати до 50 років.

Властивості та переваги поліпропіленовим ємностей

Поліпропіленові ємності набули широкої популярності з кількох причин:

  • Висока корозійна стійкість. Резервуари з цього матеріалу не руйнуються під впливом агресивних каналізаційних стоків, рідких добрив та інших речовин з високою корозійною активністю.
  • Невелика вага пластика гарантує просту транспортування і зручний монтаж. Резервуари герметичні, вони не допускають витоку агресивних речовин.
  • Довговічність. Такі вироби здатні служити більше 40 років, вони не руйнуються під впливом світла і температурних перепадів. Виділяти кошти на обслуговування елементів не доведеться.
  • Нейтральність. Поліпропілен не має запаху і не поглинає запахи інших речовин. Він не дає домішок в збережені рідини, не змінює їх смак і колір. Це зробило його затребуваним в харчовій та хімічній промисловості.
  • Різноманітність форм і розмірів. Такі вироби виготовляються для різних технологічних потреб, пластичність поліпропілену дозволяє виготовляти резервуари з різними характеристиками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...