Українці можуть безкоштовно навчатися в Сербії

Українці можуть безкоштовно навчатися в Сербії, Анастасія Репніна

Бажаючі українці мають можливість поїхати навчатися до Сербії. Уряд цієї країни надав для громадян України 20 стипендій. А саме, для здобуття базової вищої освіти та магістратури (з них, п’ять стипендій для навчання у аспірантурі), передається на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Як зазначається, конкурс на отримання стипендій вже стартував. Подати заявку можна до 7 липня, цього року. Вже відомо, що стипендії призначатимуться на 12 місяців, тобто це на 2020 і 2021 навчальний рік. Розмір стипендії не маленький – 15 тисяч динарів на місяць.

Для того, аби пройти відбір потрібно заповнити реєстраційний бланк, написати біографію з мотиваційним листом англійською або сербською мовою (не більш як одна сторінка формату А4). Також, слід подати завірену копію свідоцтва-диплому та інших важливих документів та програму перебування (не більш як одна сторінка формату А4).

Крім цього, має бути дві рекомендації від викладачів університету (буде взято до уваги як перевага) та копія листування із сербським закладом вищої освіти, що виявив готовність прийняти кандидата на отримання стипендії.

На останок, до всього переліку документів слід додати медичну довідку (має бути видана не пізніше 6 місяців до старту відбору), яка підтверджує, що кандидат не хворіє на інфекційні хвороби (включаючи тест на СНІД).

Подати заявку на участь можна, як в електронному, так і паперовому форматах (у двох примірниках). Поштою необхідно відправити за адресою: проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна. А на електронну пошту за адресою: [email protected]. Для того, щоб надіслати документи за допомогою E-mail, слід відправити скановані PDF-документи. Тема листа: «Стипендії на навчання в Республіці Сербія 2020/2021».

Міністерство освіти і науки України
Студент Сербія навчання ВНЗ Україна новиниУкраїни безкоштовно стипендія конкурс МОН відбір кандидати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
69 просмотров в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии