Підлітки з ВІЛ: у Teenergizer анонімно надають психологічну допомогу неповнолітнім

Підлітки з ВІЛ: у Teenergizer  анонімно надають психологічну допомогу неповнолітнім,  Близнюк Анна

Засновниця Teenergizer 22-річна Яна Панфілова народилася з героїновою ломкою, у 10 років в неї діагностували ВІЛ. Однак вона не здалася, а зібрала навколо себе підлітків й допомагає іншим не втратити себе.

На сайті Teenergizer кожен може отримати анонімну онлайн консультацію та пройти тест аби оцінити психологічний стан.

"Teenergizer - церух,що об'єднавпідлітківзрегіонуСхідноїЄвропитаЦентральноїАзії.Разоммистворюємосвіт,вякомукоженпідлітокможереалізуватисвійпотенціал.Світ,вільнийвіддискримінаціїу всіхїїпроявах,включаючисферуВІЛ.Світ,вякомуправавсіхпідлітківімолоді,особливодівчаток,не

Саме ми будуємо світ, де підлітки мають рівні права. У нас дівчата почуваються вільними й прийнятими. Ми охопили Україну, Росію, Казахстан та Киргизстан й в нашій команді більше 200 підлітків.

ЗнамиВіраБрежнєва,ІванДорн,ТарасТополя,АлінаПаш,ДашаКоломієць,МайклЩур,ВолодимирДантес,КатяВагімагіяібагато інших.Мизарівніправа,свободуіприйняття!", - йдеться в описі проекту.

У Кременчуці Teenergizer  вперше провів ВІЧірку за участі групи "Happy Familly" та диджея "GJ MAXI". У результаті 12 132 підлітка дізналися про важливість ВІЧ-тестування, про сексуальне здоровя та як себе захищати.

Цю організацію Яна створила у 16 років: "ВІЛ - це як соціальний дезодорант. Людей від тебе здуває. Ти кажеш: У мене ВІЧ, а люди: "Ну все допобачення".

Яна разом з однодумцями допомагає підліткам у складних життєвих ситуаціях, консультує, підтримує. Також підлітків консультують однолітки з команди проекту.

Каже, що хоче аби в Україні була секс-освіта, а підлітки з 14 років могли пройти тест на ВІЧ без батьків.

Експрес-тестування на ВІЛ у медзакладі є безкоштовним і займає 15 хвилин. Пройти онлайн тест “ВІЧ:НА:ВІЧ” у мобільному додатку HIV-test.

У березні 2020 року в Україні офіційно зареєстровано 1 349 нових випадків ВІЛ-інфекції, у 403 пацієнтів діагностовано СНІД, а 214 людей померли від СНІДу.

Шляхи інфікування ВІЛ в Україні у березні 2020 року:

  • гетеросексуальний — 839;
  • гомосексуальний — 31;
  • парентеральний — 467;
  • вертикальний — 141;
  • невідомий — 4.
проект Teenergizer підлітки кременчук вечірки консультації
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
41 просмотр в апреле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии