• Головна
  • Різниця в сотні тисяч: Дніпро та Сухий Кагамлик мають серйозні перевищення з ЛКП
Підхопити інфекцію
15:13, 8 липня 2020 р.
Надійне джерело

Різниця в сотні тисяч: Дніпро та Сухий Кагамлик мають серйозні перевищення з ЛКП

Підхопити інфекцію
Різниця в сотні тисяч: Дніпро та Сухий Кагамлик мають серйозні перевищення з ЛКП

Лаборанти у Кременчуці зафіксували перевищення лактозо позитивної кишкової палички в річках Дніпро та Сухий Кагамлик. Дослідження проб води провели працівники Кременчуцького МВПЛД ДУ «Полтавського ОЛЦ МОЗ України», передає прес-служба Кременчуцької міськради.  

Як зазначається, відбір води для проведення дослідження роблять кожного тижня. Перевищення ЛКП раніше було зафіксовано у Дніпрі, на Центральному пляжі.

Останнього разу мікробіологічний аналіз води проводився минулої п’ятниці, 3 липня. Результат: вода у Дніпрі та Сухому Кагамлику не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Так, на Центральному пляжі індекс ЛКП становить 240 тисяч (початок пляжу) та 700 тисяч (кінець пляжу). При тому, що допустиме значення всього 10 тисяч.

В районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» рівень ЛКП становить 2 млн 400 тисяч (початок пляжу) та 700 тисяч (кінець пляжу). При цьому, норма в цьому місці складає 5 тисяч. 

У лабораторії пояснюють, що індекс ЛКП говорить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. В разі, якщо лактозо позитивна кишкова паличка потрапить у шлунково-кишковий тракт людини, у людини може бути гостра кишкова інфекція. Ці захворювання надзвичайно небезпечні для дітей. 

Всіх мешканців міста закликають обмежити себе в купанні в річках Дніпро та Сухий Кагамлик. А також, в інших, не встановлених місцях. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛКП #забрудненість #вода #Дніпро #СухийКагамлик #водойма #лабораторія #купання #річки #місця #новиниУкраїни #новиниКременчука
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...