18:00
24 липня
Учора, 16 липня, до лікарні госпіталізували 42-річну жінку, що травмувалася на роботі. Про це повідомляють в Департаменті з питань цивільного захисту.
Відомо, що працівниця ПрАТ «Домінік» травмувалася під час виконання трудових обов’язків.
Жінку госпіталізували до 1-ї міської клінічної лікарні в Полтави. Діагноз: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забійна рана лівої тім’яної ділянки голови.
Наразі стан здоров’я жінки – середньої тяжкості.
Як повідомляло видання 05366.com.ua, робітник, що обслуговував термінал на "Новій пошті" травмувався й був госпіталізований.