• Головна
  • Дисконт в 96%: сьогодні відбудеться аукціон з продажу боргів групи "АвтоКрАЗ" Жеваго
09:22, 20 липня 2020 р.
Надійне джерело

Дисконт в 96%: сьогодні відбудеться аукціон з продажу боргів групи "АвтоКрАЗ" Жеваго

Дисконт в 96%: сьогодні відбудеться аукціон з продажу боргів групи "АвтоКрАЗ" Жеваго

20 липня Фонд гарантування виставляє на продаж пул активів АТ «ДЕЛЬТА БАНК» та АТ «Фінанси та кредит». До складу пулу увійшли 9 кредитів юридичних осіб. Частина з них перебувають у заставі НБУ.

Загальна сума заборгованості за кредитними договорами становить 8,8 млрд грн. Середня прострочка за кредитами – 4 роки. За всіма кредитними договорами тривають судові справи, за 5 кредитами відкриті провадження Державної виконавчої служби, за 8 – кримінальні справи.

Торги відбудуться на майданчику DebtX за голландською моделлю аукціону. Початкова ціна лоту – 1,66 млрд грн. У ході торгів вона може знизитися до 332,3 млн грн (тобто дисконт може скласти 96%).

У червні ФГВФО вже виставляв на продаж вказаний пул активів і був готовий продати його з дисконтом 90% (за 830,6 млн грн).

Основними об’єктами застави за кредитами у складі пулу є кілька цілісних майнових комплексів загальною площею 511 392,63 м. кв., розташованих у Полтавській області. Серед них – автозавод із виробництва великовантажних автомобілів, а також завод із виробництва пневматичної гальмівної апаратури для автотранспортних засобів.

Йдеться про продаж саме прав вимоги за кредитами, тобто боргів, а не безпосередньо об’єктів нерухомості, підприємства, чи майна у заставі за цими кредитами. Це означає, що при купівлі цього лоту активів інвестор отримує права кредитора за відповідними активами.

Ще восени 2019 року Віталій Малецький на засіданні президії міської ради заявляв, що Кременчуцький автомобільний завод (КрАЗ) потрібно націоналізувати, бо в заводу багато боргів.

Нагадаємо, що борги підприємства із заробітної плати досягли 40 млн грн. Там планують масштабне скорочення штату

Фінансовий директор заводу Дмитро Новицький заявив про це 4 червня під час засідання виконавчої комісії з питань погашення заборгованості зарплат, пенсій, соціальних виплат.

У керівництва немає оптимістичних настроїв, адже давно вже порушено справу про банкрутство "АвтоКрАЗу", в рамках якого проходить процедура розподілу майна заводу.

"Машини нікому не потрібні", - констатував він, пояснюючи очікуване відсутність замовлень.

Президент Володимир Зеленський обіцяв в березні 2020 року директору "АвтоКрАЗу" Роману Черняку сприяти в отриманні держзамовлень лише після того, як обявиться бізнесмен Костянтин Жеваго.

Як повідомлялоо видання 05366.com.ua, "АвтоКрАЗ" уклав угоду з Нігерією.

Нігерійська компанія Proforce Limited та ПрАТ «АвтоКрАЗ» домовилися спільно складати військові та цивільні вантажівки.

Вантажівки збиратимуть за світовим стандартом відповідно до потреб ринку партнерів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жеваго #фонд #борги #продаж #автокраз
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...