Реклама
12:58, 16 липня 2020 р.

Дитячий стоматолог

Реклама
Дитячий стоматолог, фото-1

Перше знайомство дитини зі стоматологом повинно відбутися у ранньому віці, буквально з моменту її народження. При появі перших зубів надзвичайно важливо дотримуватися правильної гігієни ротової порожнини. До 3-х років дитині повинні допомагати батьки, а також навчити її правильно доглядати за ротовою порожниною та чистити зуби двічі на день – зранку та ввечері.
В дитячій стоматології головне місце займають питання лікування основних стоматологічних захворювань:

  • Карієс і його ускладнення;
  • Пародонтоз;
  • Захворювання слизової оболонки.

Відомо, що карієс та патології пародонту – головні причини втрати молочних зубів та розвитку захворювань внутрішніх органів. Хвороби слизової оболонки ротової порожнини є ознаками порушень загального стану здоров'я дитини, відображають патології шлунково – кишкового тракту, серцево-судинної та ендокринної систем.

Відвідувати дитячій стоматологічний кабінет необхідно 2-4 рази на рік. Дитяча стоматологія у Києві має ряд особливостей, що значно відрізняються від дорослого відділення, оскільки при огляді маленького пацієнта, лікар повинен не тільки оглянути ротову порожнину, а й урахувати емоційний стан дитини.

Індивідуальний підхід до емоційного стану


Спеціалістам відомо, що незалежно від віку, діти шукають докази того, що вони в безпеці. У віці до 3-х років дитина відчуває себе в безпеці лише поряд з мамою, тому в багатьох випадках лікування проходить у неї на руках.
В старшому віці діти теж шукають докази безпеки оточуючого середовища, однак кількість оцінювальних факторів збільшується. Завжди перемагає інстинкт, а Familia Dental Clinic має можливість ідентифікувати головні особливості дитячої поведінки:

  • Діти оцінюють реальність в поняттях комфорту та дискомфорту;
  • Якщо дитина відчуває дискомфорт, то на її стан реагують всі емоційні сфери – немає настрою, зосередженість на предметі дискомфорту, потреба в турботі;
  • При візиті до лікаря дитина відчуває дискомфорт та загостренні емоційні реакції – таким чином вона захищається від стресу;
  • Дитина не завжди боїться лікуватися, однак таким чином висловлює батькам своє невдоволення через те, що відбувається.

Психологічні аспекти успішної взаємодії дитячого стоматолога та маленького пацієнта формують відношення дитини до лікаря на все життя. Саме тому надзвичайно важливо правильно обрати спеціаліста, що зможе зняти психологічне навантаження та зробити стоматологічний огляд чи лікування максимально безпечним для дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...