• Головна
  • Лізти купатися в Дніпро та Сухий Кагамлик кременчужанам не варто
Річкова вода
15:30, 24 липня 2020 р.
Надійне джерело

Лізти купатися в Дніпро та Сухий Кагамлик кременчужанам не варто

Річкова вода
Лізти купатися в Дніпро та Сухий Кагамлик кременчужанам не варто

На Центральному пляжі у Кременчуці рівень лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) складає 29 тисяч при нормі в 10 тисяч. Така ситуація, як на початку пляжу, так і в кінці, передає прес-служба міськради Кременчука. 

Як зазначається, ситуація у річці Сухий Кагамлик не краща. На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» рівень ЛКП нині складає 2 400 000 (початок пляжу). Трохи менше, 210 000 ЛКП було виявлено в кінці цього пляжу. При тому, що допустиме значення в даній місцевості – 5000.

Дослідження води, як у Дніпрі, так і у Сухому Кагамлику, кожного тижня проводить Кременчуцький МВПЛДДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України». З початку літа вже повідомлялося про те, що показники мікробіологічної забрудненості води Дніпра та Сухого Кагамлика не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам. Нині ситуація не змінилася, а лише погіршилася.

Загалом, індекс ЛКП свідчить про загальну бактеріологічну забрудненість водойми. В разі, якщо лактозо позитивна кишкова паличка потрапить до організму людини, це може викликати різні гострі кишкові інфекції. Особливо, це небезпечно для дітей.

Всім мешканцям Кременчука радять обмежити себе в купанні та відпочинку біля річок, а краще – не відпочивати там взагалі. Не радять користуватися й іншими, не встановленими місцями для відпочинку.

Раніше, видання 05366 повідомляло, що кордони для України вже відкрили 39 країн світу та перші жертви відпочинку: кременчужани «підхопили» в Одесі коронавірус. А також: подорож до Єгипту: українців не змушуватимуть проходити обсервацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЛКП #бактерії #паличка #Дніпро #СухийКагамлик #новиниУкраїни #новиниКременчука #інфекції #кишковапаличка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...