
14:20, 30 липня 2020 р.
Надійне джерело
"Поножовщина" в Кременчуці: чоловіка з раною грудної клітки госпіталізували

Учора, 29 липня, 34-річний кременчужанин отримав ножове поранення в квартирі по вулиці Івана Приходька.
На місце події виїжджала слідчо-оперативна група поліції та "швидка". Чоловіка госпіталізували. У нього ножове поранення грудної клітки, стан здоров'я середньої тяжкості.
Було затримано 25-річного городянина, якого підозрюють в скоєнні злочину. його затримали в порядку ст. 208 КПК України. Наразі йому буде оголошена підозра у вчиненні злочину та обрано запобіжний захід.
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:56
16 грудня
15:32
12 грудня
Оголошення
12:34, 17 грудня
11:41, 6 грудня
42
15:25, Вчора