• Кременчужанка здобула "срібло" на Чемпіонаті України з легкої атлетики
12:23, 14 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Кременчужанка здобула "срібло" на Чемпіонаті України з легкої атлетики

З 12 по 13 серпня в Луцьку проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Вчора легкоатлети-бігуни з Полтавщини показали гарні результати та завоювали нагороди.

Відомо, що кременчужанка Ярослава Ялисоветська здобула «срібло» на дистанції в  400 м з бар’єрами. Першість у киянки Марії Буряк з часом 1:00,05, друге місце посіла кременчужанка Ярослава з часом 1:04,06, на 3-му місці опинилася черкащанка Катерина Артеменко з часом 1:05,85.

До змагань Ярославу Ялисоветську підготувала тренерка Олена Шилова. Легкоатлетка займалася не лише бігом, а стрибками у висоту та довжину, штовханням ядра та естафетним бігом, п'ятиборством.

Останнім часом вона виступає на бігових доріжках у Кубках та на Чемпіонатах. У цьому році змагання були ще в лютому 2020 року, перед карантином. Тоді Ярослава пробігла 400 метрів за 59.36 секунд.

Вітаємо Ярославу з чудовими результатами та бажаємо успіхів!

Відео Чемпіонату можна переглянути тут.

Як повідомляло видання 05366, Ярослава стала чемпіонкою України, фінішувавши першою на дистанції з перешкодами.