• Кременчужанка Ляхова стала чемпіонкою України з бігу
13:46, 31 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Кременчужанка Ляхова стала чемпіонкою України з бігу

На Чемпіонаті України з легкої атлетики перемогу здобула й інша кременчужанка, призерка міжнародних змагань з легкої атлетики Ольга Ляхова.

Вона подолала дистанцію 800 м за 2:03,49 хв.

Ольга обігнала Світлану Шульжик з Рівненської області (час 2:05,04) та Дарію Вдовиченко з Київської (час — 2:05,07).

Ольгу підготувала тренерка Тетяна Ляхова.

Раніше ми писали, що Ольга три місяці провела в Кенії, де застрягла на карантині.

Там вона та ще декілька спортсменів допомагали місцевим сільським дітям. Вони зібрали кошти та збудували дім для родини, що втратила батька.

Інша представниця Полтавщини Валерія Зіненко посіла друге місце. Вона бігла 5 кілометрів й подолала дистанцію за  16:34,63 хв.

Її випередила харків’янка Юлія Шматенко (із часом 15:49,59).

Як повідомляло видання 05366, Ярослава з Кременчука стала чемпіонкою України з бігу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію