• Головна
  • Приїхали: у Кременчуці перевіряли як городяни на роботу зранку їздять
09:01, 3 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Приїхали: у Кременчуці перевіряли як городяни на роботу зранку їздять

Приїхали: у Кременчуці перевіряли як городяни на роботу зранку їздять

Як написав у Фейсбуці Геннадій Тертичний, сьогодні з 7-ї години ранку проводили перевірку руху громадського транспорту.

Адже кременчужани масово скаржилися на великі черги та неможливість доїхати на роботу. Було виявлено недостатність громадського транспорту на маршрутах.

На всіх зупинках зранку великі черги людей. Тролейбуси не зупиняються або беруть 1-2 пасажирів. Маршрутки взагалі повні - люди мало не випадають з дверей.

Доїхати зранку й в час пік неможливо, особливо, коли зараз виходять на маршрутки й тролейбуси школярі, студенти.

 "Я вже неодноразово сам був свідком не налаштованої роботи графіку тролейбусів. Після 8 ранку: тролейбуси - напівпорожні, ходять один за одним, бачу їде № 1, відразу ж за ним №1 +, потім за логікою речей і за нормальним графіком повинен йти інший номер, але, ви здивуєтеся, через хвилину - знову №1; пенсіонерам кондуктори викрикують "Не сідайте! У нас платно", - говорить пан Геннадій.

Тролейбуси рухалися й раніше за таким графіком: до восьмої неможливо було сісти на зупинках "Аптека", "Вічно живим", "Водоканал".

Навіть 3Б подвійний і той щоранку заповнений. Але зараз беруть тільки на сидячі місця, а кількість працюючих городян не зменшилася. Транспорту дійсно не вистачає на таке велике місто. Годі й казати про околиці. Там взагалі крім маршруток нічого не ходить.



Ми вже писали про неможливість доїхати городянам з Лашків. А з 1 вересня стало ще гірше, кажуть вони. Маршрутки набиті під зав'язку людьми й дітьми, що їдуть до школи.

Батьки з школярами чекають по пів години транспорт, а потім він просто не зупиняється, бо водій не може відкрити двері. Та й взагалі район якийсь "привілейований" навіть першого вересня з школярів маршрутники гроші брали.

Елена: "А что вы скажете на то, что со школы вчера дети ехали за деньги в маршрутке? Хотя вчера проезд был бесплатный. Куда смотрят наши власти?"

Багато дітей йдуть пішки з Лашків до школи. Але там дві залізничні колії та дорога, де постійно їздять фури й вантажівки. Дорога не має жодної розмітки: ні пішохідного переходу, ні світлофора. Там навіть тротуару немає.

араз безліч дітей йдуть пішки хто старше.
Нагадую, на їх шляху дорога з фурами + 2 залізниці (рейки)!
Молодших відпускати небезпечно, дорослі ходять з побоюванням, так, як там на пішохідному переході немає чіткого тротуару", - говорить кременчужанка.

Район достатньо населений, тому перевізники мали б дохід. Більшість людей витрачає кошти на дорогі таксі, бо дістатися додому більше нічим.

"Отримала три відписки, мовляв, в мерії проблемою це не вважають! Зараз активісти і старожили району написали 150-тий лист до мерії!", - бідкається жінка.

Городяни говорять про необхідність закупівлі шкільних автобусів.

Анна: "Навіть якщо на маршрут виїде дві маршрутки це не дасть ніякого результату. Діти повинні сидіти, а не стояти в забитій маршрутці. Це безпека. Непотрібно нам вигадувати щось! Вже давно в цивілізованих країнах винайшли - шкільний автобус. Виключно для дітей. У кожного автобуса свій графік і маршрут. І це є вирішенням проблеми. Менше красти з бюджету потрібно і тоді гроші будуть на шкільні автобуси"

Але в мерії на скарги та листи відповідь одна - тиша... Не можуть врегулювати транспорт на основних лініях, не те що на районах.

Люди у відчаї: з Лашків кременчужани добираються по дві години.

Фото Геннадія Тертичного

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#транспорт #лашки #маршрутки #колапс #мерія #кременчук #школярі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...