Новини компаній
13:52, 4 вересня 2020 р.

Як працює бетононасос?

Новини компаній

Автобетононасос нині є одним з найбільш поширених видів устаткування, використовуваного на будівельних майданчиках. Його робота ґрунтована на сучасних технологіях і водночас адаптована до потреб конкретного проекту.

Бетононасос – характеристики

Спеціалізована будівельна техніка, завданням якої є транспортування й перекачування бетону на будівельний майданчик - так визначається за визначенням бетононасос . Принцип роботи цього устаткування змінився з розвитком техніки, і сьогодні в нім використовуються сучасні форми балонних систем зі зворотними клапанами.

Різні типи насосів дозволяють підібрати тип устаткування до виконуваної роботи. Залежно від розміру будівельного майданчика, очікуваного ККД або робочій потужності насоса ви можете вибрати безліч моделей з різними параметрами.

Якщо вам не потрібний насос на постійній основі, вам не треба приймати рішення про його купівлю - ви можете орендувати його, часто з додатковою послугою оператора. КомпаніяБ25https://betononasos.com.ua/ru/arenda-avtobetononasosovпропонує оренду автобетононасосів. Таке рішення значно прискорює робочий процес, та додатково дозволяє не турбуватися про стан бетононасоса, про те, як він працює і як контролюються усі його елементи.

Типи бетононасосів

Чим один тип відрізняється від іншого у бетононасосному устаткуванні? Будівництво є тут найбільшою відмінністю. Нині існує одне основне ділення пристроїв на:
- стаціонарний;
-
мобільний.

Серед мобільних насосів додатково виділяють насос:
- гусеничний;
- автомобільний;
- автобетононасос.

Бетононасос стаціонарний

З усіх представлених пропозицій та моделей у цього найменша місткість й мобільність. Це звичайний пристрій, встановлений на автомобільному причепі, з дистанційним управлінням або на корпусі. Для невеликих робіт, таких як будівництво одноквартирних будинків, стаціонарний бетононасос – те що треба. Він має невеликі розміри, невеликий бункер та обмежений простір для маневру, що робить його менш ефективним на пересіченій місцевості.

Автобетононасос

Цей пристрій поєднує в собі риси типової груші з множиною розмірів, безперервне перемішування бетону, а також автомобільний насос, здатний дістатися до будь-якого будівельного майданчика.

Автобетононасос оснащений стрілою, яка гарантує можливість роботи далеко від джерела бетону, а також на верхніх поверхах. Це робить його універсальною моделлю насоса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...