• Головна
  • Понад 52 тисячі випускників навчатимуться за кошти платників податків
Безкоштовне навчання
13:20, 8 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Понад 52 тисячі випускників навчатимуться за кошти платників податків

Безкоштовне навчання
Понад 52 тисячі випускників навчатимуться за кошти платників податків

В Україні майже 52 тисячі цьогорічних випускників навчатимуться на бюджеті. Тобто, за кошти платників податків. Це ті, хто цього року вступили на бакалаврат та молодший бакалаврат, передається на сайті Міністерства освіти та науки України (МОН). 

Як зазначається, в Україні завершився ще один з етапів вступної кампанії-2020. А саме, зарахування вступників бакалаврського та молодшого бакалаврського рівня на навчання за державний кошт.  

Так, на безкоштовне навчання (за рахунок бюджету) було прийнято 51 тисячу 377 осіб на ОС «Бакалавр» та 425 випускників на ОС «Молодший бакалавр».  

Найбільше студентів на бюджетне навчання потрапило до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» - 3748 студентів. На 10-му місці опинився Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. У цьому ВНЗ навчатися на бюджеті будуть 810 студентів.  

Крім цього, додається, що претендувати на бюджет можуть й ті студенти, які мають пільги. Для цього вони повинні надати до Закладу вищої освіти (ЗВО) підтверджуючі документи. Зробити це слід до 11 вересня. Саме переведення на бюджет відбуватиметься до 15 вересня.  

Раніше, видання 05366 повідомляло: «В Україні визначили порогові бали для ЗНО з семи предметів». А також: «В Україні нарахували 36 тисяч «зайвих» вчителів» та «Розпочалась вступна кампанія: кременчужани можуть надсилати електронні заяви до вишів».  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бюджет #пільги #студенти #МОН #навчання #університет #безкоштовно #освіта #вища #вищаосвіта #ЗНО #відмінник #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...