
16:01, 8 вересня 2020 р.
Надійне джерело
У Кременчуці посеред вулиці помер чоловік
Сьогодні, близько 16 години, чоловікові стало погано посеред вулиці. Подія трапилася в районі Аврори, біля магазину на кутку.
Про це повідомляють місцеві мешканці. 67-річному чоловікові стало зле. Він присів на лавку й помер.
Свідки викликали "швидку", але напевно було запізно. На виклик виїхала патрульна та слідчі.
Як повідомляють у пресслужбі поліції, чоловік помер до приїзду "швидкої".
На місці працює слідчо-оперативна група. Тіло буде направлено на судово-медичну експертизу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:00
16 червня
15:00
15 червня
17:13
14 червня
Оголошення
08:45, 9 червня
21:20, 14 червня
31