• Головна
  • Купуєте тварин без документів? Платитимете штрафи
13:13, 11 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Купуєте тварин без документів? Платитимете штрафи

Купуєте тварин без документів? Платитимете штрафи

Законопроєкт №3797 вже наробив галасу в Україні. Та окрім штрафів за неприбрані екскременти домашніх улюбленців на вулицях нардепи вирішили призначити штрафи за утримання в неналежних умовах тварин, купівлю незареєстрованих, без документів.

"Стаття 88. Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, порядку та умов утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах

Порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного або рослинного світу, збут диких тварин без відповідного ветеринарного документа, або не ідентифікованих та/або не зареєстрованих тварин –

тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу чи без такої", - йдеться в тексті проєкту.

Тобто за купівлю чи продаж з рук чи через OLX  собаки, кота, кролика, хомяка, що не має ветеринарних документів, українці будуть зобов'язані платити штрафи у сумі від 500 гривень. Тварину конфісковуватимуть у порушників.

За купівлю чи продаж червонокнижних рослин чи тварин або із заповідників штрафи більші - від 2550 до 4250 грн.

Тепер небезпечних диких тварин вдома утримувати не можна, а за порушення порядку та умов утримання диких тварин у неволі чи напіввільних умовах - штраф від 1020 до 1700 грн.

Якщо неналежно утримуєте домашніх тварин, або забагато у вас котів й собак. Вони утримуються в заборонених місцях або ви їх не зареєстрували - будете платити від 2500 тис. грн штрафу (ст.154).

У ЗУ «Про захист тварин від жорстокого поводження» ст. 7 вказано, що "кількість тварин, що утримуються, обмежується можливістю забезпечення їм умов утримання відповідно до вимог цього Закону".

Як їх треба утримувати?

Для тварин місце утримання має бути забезпечене простором, температурно-вологісним режимом, природним освітленням, вентиляцією. Тварина має контактувати з природним  середовищем.

Зазначимо, що цей закон й передбачав уже реєстрацію собак та котів.

Штрафи у 170 грн: законопроєкт передбачає покарання за неприбирання екскрементів за собакою

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#собаки #коти #проєкт #кременчук #штрафи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...