• Спортсмен з Горішніх Плавнів здобув "золото" на Кубку з боксу України
17:03, 28 вересня 2020 р.
Надійне джерело

Спортсмен з Горішніх Плавнів здобув "золото" на Кубку з боксу України

Боксер з Горішніх Плавнів Євгеній Павловський здобув перемогу в Кубку України з боксу серед чоловіків-Меморіалу Макара Мазая 2020.

Хлопець змагався в ваговій категорії 91 кілограм. Фінал Кубку відбувся 27 вересня у Маріуполі.

Євген впевнено йшов до перемоги та перемагав у всіх поєдинках. У фіналі він поборов Віталія Стальченка з Дніпра і переміг з рахунком 5:0.

За результатами змагань було розіграно комплект з 32 нагород серед найкращих боксерів України, які протягом останніх шести днів змагалися у спортивному комплексі «Іллічівець».

Варто відзначити, що цьогорічний Кубок України з боксу серед чоловіків став першим Всеукраїнським боксерським стартом після тривалої перерви пов’язаної з пандемією коронавірусу.