• Головна
  • ЦНАП у Кременчуці видаватиме архівні довідки, витяги та копії
Нове про ЦНАП
17:30, 30 вересня 2020 р.
Надійне джерело

ЦНАП у Кременчуці видаватиме архівні довідки, витяги та копії

Нове про ЦНАП
ЦНАП у Кременчуці видаватиме архівні довідки, витяги та копії

У кременчуцькому Центрі надання адміністративних послуг можна отримати навіть архівні довідки, витяги та копії. Архівний документ може врятувати людину, якій, наприклад, потрібно підтвердити свій майновий стан, або свої соціальні права, передається на сторінці «Центр надання адміністративних послуг у місті Кременчуці - ЦНАП м.Кременчук» в соцмережі Facebook

Як зазначається, ідентифікація особи та отримання інформації про документ чи факт, є вкрай важливими послугами, які діють в ЦНАП. Особливо, якщо заявнику потрібно надати чи відновити той, або інший документ. 

Так, у ЦНАП є архівний відділ виконавчого комітету Кременчуцької міськради Полтавської області. Отримати документ навіть можна про встановлення (підтвердження) окремих фактів, подій, відомостей. Видають довідки й соціально-правового характеру. 

Більш детальну інформацію про отримання таких специфічних документів можна дізнатися в архівному відділі виконавчого комітету Кременчуцької міськради за адресою: вул. Ігоря Сердюка, 27, тел. 3 40 46, 3 31 07.

В разі, якщо потрібен трудовий архів, слід звертатися за адресою: проїзд Арсенальний,7, або номерами телефонів: 77-12-26, 067-916-29-52, 3-31-07.

Раніше, видання 05366 писало: «Не вперше: ЦНАП в Кременчуці визнали найкращим в області». А також: «Коли та як: ЦНАП у Кременчуці прийматиме мешканців до 20:00» та «ЦНАП в Україні створюватимуть в кожній громаді». 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЦНАП #документ #архів #архівнідокументи #довідки #витяги #копії #Кременчук #Полтавщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...