• Главная
  • Нові стандарти для школярів: Кабмін визначив, що мають вміти діти
11:36, 2 октября 2020 г.
Надежный источник

Нові стандарти для школярів: Кабмін визначив, що мають вміти діти

Нові стандарти для школярів: Кабмін визначив, що мають вміти діти

Державний стандарт базової середньої освіти вже затверджено. Він розрахований на дванадцятирічну навчальну програму, запровадять стандарт аж у 2022 році.

За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, розробляли документ з огляду на практики Європейського Союзу та вимоги технологічного світу.

Наразі в стандарті прописали компетентності та навички. Це одинадцять ключових компетентностей, обов'язкові для школярів.

До них віднесли: вільне володіння державною мовою, здатність спілкуватися іноземними мовами, математичну та технологічну компетентність, інноваційність та відкритість до нових ідей, підприємливість, фінансову грамотність, спроможність навчатися впродовж життя.

Очільник уряду вважає, що документ допоможе і вчителям, що матимуть певну свободу у викладанні, і батькам, що відстежуватимуть як їхні діти навчаються.

До того ж у проєкті Державного бюджету на 2021 рік заклали чималу суму на фінансування системи освіти. Збільшать видатки на 34 млрд грн , з яких 1,4 млрд грн виділять для програми «Нова українська школа».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#школи #учні #компетенції #уряд #стандарт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...