• Главная
  • МОЗ може ініціювати повернення більш жорсткого карантину, - Степанов
Коли та як
14:25, 5 октября 2020 г.
Надежный источник

МОЗ може ініціювати повернення більш жорсткого карантину, - Степанов

Коли та як
МОЗ може ініціювати повернення більш жорсткого карантину, - Степанов

В Україні Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) може ініціювати повернення до більш жорстких карантинних обмежень. Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передається на сторінці «Міністерство охорони здоров'я України» в соцмережі Facebook.

За його словами, якщо ситуація з поширенням коронавірусу буде погіршуватися, МОЗ ініціюватиме повернення до більш жорстких карантинних обмежень. 

«Зрозуміло, що «нокдаун» - це найкращий шлях, щоб розірвати ланцюг передачі інфекції», - вважає Максим Степанов.

Утім, міністр МОЗ вважає, що потрібен баланс між економікою та протиепідемічними заходами, щоб не зупиняти економіку.  

«Я вважаю, що ми знайшли такий баланс, але водночас необхідно й надалі виконувати всі рекомендації від МОЗ. Але у разі якщо ситуація буде приймати загрозливий характер, Міністерство охорони здоров'я буде пропонувати повернення до більш жорстких карантинних заходів», - пояснив Максим Степанов. 

Нині в Україні діє адаптований карантин. Міста та села з найбільшою кількістю хворих на COVID-19 перебувають у червоних зонах. Там діють більш жорсткі обмеження. 

Від сьогодні, 5 жовтня, «червоний» рівень епідемічної небезпеки зберігатиметься у місті Тернополі та в місті Канів, Черкаська область. 

Ще 126 адмінодиниць від сьогодні перебувають у «помаранчевій» зоні та 274 адмінзони – у «жовтій». До «зеленого» рівня віднесено 215 адміністративних одиниць. 

Також, у МОЗ розповіли, що на стрімке поширення коронавірусу досить сильно впливає проведення масових заходів. Особливо, за участю великої кількості людей. 

Вже встановили, що після проведення концертів, або масових заходів, через два-три тижні фіксується зростання кількості нових хворих на коронавірус. А саме, якщо участь в цих заходах приймали десятки тисяч людей.

Раніше, видання 05366 писало: «В Україні запровадять медстраховки про які всі чують у фільмах». А також: «Через COVID-19 відмінили курси самооборони для жінок і дітей» та «Виховав безліч знаменитостей: на Полтавщині від COVID-19 помер тренер Микола Троян».  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Коронавірус #COVID #карантин #поширення #МОЗ #жорсткийкарантин #повернення #Степанов #медики
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...