• Главная
  • У новому році вихователі дитсадків отримуватимуть 380 баксів
Збільшення зарплатні
18:05, 5 октября 2020 г.
Надежный источник

У новому році вихователі дитсадків отримуватимуть 380 баксів

Збільшення зарплатні
У новому році вихователі дитсадків отримуватимуть 380 баксів

У наступному році вихователям дитячих садків у середньому підвищать заробітну платну від 8 до 11 000 гривень. Це від 278 до 382 доларів США (станом на сьогодні, 1 «зелений» – 28,75 гривень). Таким чином в Україні почнуть проводити реформу дитячих садочків, передається на сторінці «Міністерство освіти і науки України» в соцмережі Facebook

Як зазначається, підвищення заробітних плат вихователям дитсадків «заклали» до проекту держбюджету на 2021 рік. 

За словами т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, дошкільна освіта закладає підґрунтя розвитку особистості дитини, формування її цінностей та взаємодії з оточенням. Тому, це є дуже важливим. У подальшому, якість дошкільної освіти впливатиме на самореалізацію дитини, її навчання та розвитку впродовж життя. Тому, в Україні вже розробляють новий Стандарт дошкільної освіти. 

Уже відомо, що реформування дитячих садків передбачає підвищення якості педагогічних кадрів, оновлення змісту та організації освітнього процесу та запровадження систематичних моніторингів. А ще, вдосконалення системи управління та фінансування дошкільної освіти. 

Насамперед, вже з 1 січня 2021 року розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників галузі освіти і науки збільшаться на 20%, а з липня – ще на 8,3%.

Раніше, видання 05366 повідомляло: «Нова «мінімалка: з 1 вересня українці стануть багатшими». А також: «Реформа екстреної медицини: обіцяють великі зарплати і нові «карети» та «В Україні нарахували 36 тисяч «зайвих» вчителів».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Зарплата #гроші #кошти #зарплати #заробітнаплата #вихователі #дитсадки #підвищення #дитячісадочки #МОЗ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...