• Главная
  • Собаки в Україні виявлятимуть хворих на коронавірус
Це не жарт
10:42, 6 октября 2020 г.
Надежный источник

Собаки в Україні виявлятимуть хворих на коронавірус

Це не жарт
Собаки в Україні виявлятимуть хворих на коронавірус

У нашій країні хворих на коронавірус (COVID-19) будуть виявляти собаки. Такий метод вже успішно був впроваджений у Фінляндії, повідомляється на сайті Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС). 

Як зазначається, в Україні провели вебінар із питань дресирування службових собак для виявлення COVID-19. Захід відбувся за участі фінського експерта, який розповів про дресирування службових собак з метою розвитку їхньої здатності виявляти людей, інфікованих COVID-19. 

У Фінляндії такий метод виявлення захворілих почали використовувати ще минулого місяця. Нині, впровадженню такого підходу навчають українських правоохоронців. Так, Україна стане другою країною, після Фінляндії, де було запроваджено такий проєкт. 

«Дресирування службових собак для виявлення COVID-19 є новаторською ініціативою», - йдеться у повідомленні.

Проєкт у Фінляндії був запущений в аеропорту Гельсінкі за участі спеціально натренованих службових собак. Останні 100% змогли виявити пасажирів, які є носіями коронавірусу. 

«Службові собаки в аеропорту Гельсінкі навчені виявляти коронавірус у зразках поту, зібраних на серветку у пасажирів, що в’їжджають у країну. Собаці потрібно лише 10 секунд, щоб виявити інфікованого COVID-19. Після цього пасажира запрошують пройти безкоштовний ПЛР-тест у медичному центрі на території аеропорту», - говорять в КМЄС.

Тим часом, дослідники встановили, що самим собакам під час такої роботи нічого не загрожує. Утім, відомі випадки інфікування кінологів, які працюють з цими собаками та мають контакт з сотнями людей.

За словами заступника міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук, практика використання службових собак для виявлення осіб, інфікованих COVID-19, може наблизити нас до вирішення проблеми запобігання поширенню вірусу та захисту державних кордонів. 

Раніше, видання 05366 писало: «Кременчужани хворіють на важкі та нетипові пневмонії». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Коронавірус #собаки #піт #кінологи #Україна #пасажири #вірус #COVID19 #Фінляндія #проект #досвід
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...