• Главная
  • На Полтавщині стартував конкурс «Ми роду козацького діти»
Інтернет-конкурс
18:29, 7 октября 2020 г.
Надежный источник

На Полтавщині стартував конкурс «Ми роду козацького діти»

Інтернет-конкурс
На Полтавщині стартував конкурс «Ми роду козацького діти»

У Полтаві вже запустили конкурс «Ми роду козацького діти». У зв’язку з коронавірусом конкурс проводять в онлайні, передається на сайті Полтавської міськради. 

Як зазначається, конкурс організували з нагоди відзначення Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Даний конкурс є національно-патріотичним. 

Щоб прийняти участь в конкурсі потрібно бути дитиною віком до 18 років і проживати у Полтаві. А ще, подати свою роботу до однієї з трьох номінацій: «Козацька пісня», «Козацький танець», «Фото на козацьку тематику». 

Тобто, необхідно, або заспівати, або станцювати, або зробити фото. Все це, крім фото, зняти на відео та відправити журі конкурсу. 

У першій номінації приймаються відеоролики тривалістю до 1 хвилини з власним виконанням пісні, у другій – відеоролики (до 1 хв) з власним виконанням хореографічних творів. 

Третя номінація передбачає подання власних фоторобіт (автопортретів, селфі, тощо). 

Найголовніше, щоб пісня, танець, або фото відповідали тематиці конкурсу. 

Роботи необхідно надіслати до 11 жовтня, цього року, на електронну пошту: [email protected] (з приміткою «інтернет-конкурс «Ми роду козацького діти»). При цьому слід вказати прізвище, ім'я дитини, дату народження дитини, прізвище та ім'я одного з батьків, а також контактний телефон. 

Переможців конкурсу оголосять 19 жовтня, цього року. Згодом відбудеться нагородження переможців та відзначення учасників. 

Раніше, видання 05366 писало: «Вчителька з Кременчука увійшла до ТОП-19 кращих вчителів-інноваторів» та «У Шотландії знайшли двометровий тризуб».

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Конкурс #козаки #танець #пісня #фото #селфі #автопортрети #Полтава #патріотизм #тематика
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...