• Главная
  • Незадоволені лише українці: «Укрпошта» увійшла у ТОП-30 кращих пошт світу
Цінуйте своє
08:42, 13 октября 2020 г.
Надежный источник

Незадоволені лише українці: «Укрпошта» увійшла у ТОП-30 кращих пошт світу

Цінуйте своє
Незадоволені лише українці: «Укрпошта» увійшла у ТОП-30 кращих пошт світу

Українці дуже часто незадоволені державною поштою й користуються приватними поштовими службами. А між іншим, державна «Укрпошта» посіла 30 місце у рейтингу Всесвітнього поштового союзу (ВПС) за індексом поштового розвитку (2IPD), передається на сайті Урядового порталу. 

Як зазначається, «Укрпошта» покращила свої позиції одразу на 7 пунктів у порівнянні з минулим, 2019 роком. За результатами рейтингу Всесвітнього поштового союзу Україна обійшла такі високорозвинені країни, як Норвегія, Катар та Казахстан. Саме ці країни вкладають значні державні інвестиції у розвиток своїх національних пошт. 

Загалом до рейтингу потрапило 170 країн. «Укрпошта» показала найкращий результат саме у групі держав з ідентичним до України ВВП. Кожна з країн оцінювалася за показниками ефективності (від 0 до 100) за чотирма аспектами поштового розвитку. А саме: надійність доставки, доступність доставки (розміри мережі та обсяги поштового обміну), портфель продуктів та інноваційність. Ще оцінювався стратегічні та соціальні сторони пошт. Насамперед, управління бізнес-портфелем і фінансова доступність. 

У подальшому «Укрпошта» буде працювати над створенням сучасних сортувальних центрів для оновлення застарілої логістичної мережі. Ще планують збудувати 2500 нових пересувних мобільних відділень по всій країні. І це вже у 2021 році. 

Раніше, видання 05366 писало: «Нові зміни: як пенсіонери зможуть зручно оплатити комуналку» та «На «Укрпошті» можна буде пред'явити електронні документи в «Дії». 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Україна #Норвегія #Катар #Казахстан #пошта #рейтинг #Укрпошта #світ #соціальнапошта #державнапошта
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...